Sprzedaż obrazów
Sprzedaż obrazów odbywa się poprzez kontakt indywidualny bądź, w trakcie trwania wystaw – za pośrednictwem odpowiedniej instytucji. Obrazy przygotowane na sprzedaż są oznaczone w galerii (odnośnik do galerii ). Każde sprzedane dzieło opatrzone jest podpisem autora oraz certyfikatem autentyczności. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy.
Malarstwo na zamówienie
Każde wyzwanie postawione przez klienta traktowane jest indywidualnie. Klient ma możliwość wpłynięcia na rozmiar, technikę i tematykę obrazu. Zważywszy na różnorodność zleceń, każde z nich podlega osobnej wycenie.
Murale
Wielokrotnie miałem przyjemność zajmować się tworzeniem Murali dla rozmaitych klientów, zarówno indywidualnych jak i instytucji. Mam doświadczenie w budowaniu za pośrednictwem malarstwa wnętrz dekoracyjnych jak i harmonizujących przestrzeń wspólną. Każdy projekt analizowany jest z osobna w poszukiwaniu najlepszej, wizualnej odpowiedzi na postawione przez klienta potrzeby
Ilustracja
Profesjonalne podejście do zagadnień Ilustracji jak i obszerna wyobraźnia pozwoliły mi uczestniczyć w rozmaitych projektach. Ilustracja poezji, książek dla dzieci, okładki, plakaty i temu podobne. Jako artysta wchodzę w szczegółowy dialog z autorem tekstów bądź zleceniodawcą, po czym jestem w stanie dokonać własnej, wizualnej interpretacji. Osoby zainteresowane współpracą proszę o indywidualny kontakt.
Projekty graficzne
Jako ilustrator wielokrotnie zajmowałem się projektami etykietek, plakatów, ulotek, identyfikacji wizualnej i temu podobnych. Spore doświadczenie pozwala mi skutecznie rozwiązywać problemy wizualne i podchodzić empatycznie do potrzeb klienta.